Y162730K2000Q13R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος V/N 303137 30K200 0.02% B T 1555
Φύλλα δεδομένων: Y162730K2000Q13R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162730K2000Q13R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή V/N 303137 30K200 0.02% B T 1555 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1912 pcs Φύλλο δεδομένων Y162730K2000Q13R.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 30.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30.2 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil