Y162626R1000F9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 26.1 OHM 1% 0.3W 1506
Φύλλα δεδομένων: Y162626R1000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162626R1000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 26.1 OHM 1% 0.3W 1506 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16348 pcs Φύλλο δεδομένων Y162626R1000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1506 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 26.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 26.1 Ohms ±1% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil