Y162610K5000B9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 10.5K OHM 0.1% 0.3W 1506
Φύλλα δεδομένων: Y162610K5000B9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162610K5000B9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 10.5K OHM 0.1% 0.3W 1506 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14547 pcs Φύλλο δεδομένων Y162610K5000B9W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1506 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 10.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10.5 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil