Y1626100R000F0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100 OHM 1% 0.3W 1506
Φύλλα δεδομένων: Y1626100R000F0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1626100R000F0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 1% 0.3W 1506 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15817 pcs Φύλλο δεδομένων Y1626100R000F0W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1506 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil