Y1625100R000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSMP1206 100R00 TCR0.2 1.0% S W
Φύλλα δεδομένων: Y1625100R000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1625100R000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSMP1206 100R00 TCR0.2 1.0% S W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5120 pcs Φύλλο δεδομένων Y1625100R000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Σειρά VSMP Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil