Y162250R0000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VPR220ZT 50R0000 1.0%
Φύλλα δεδομένων: Y162250R0000F9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y162250R0000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VPR220ZT 50R0000 1.0% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3006 pcs Φύλλο δεδομένων Y162250R0000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-2 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Σειρά VPR220Z Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.845" (21.46mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±1% 8W Chip Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil