Y160876R9231Q0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 76.9231 OHM 2W .02% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y160876R9231Q0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y160876R9231Q0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 76.9231 OHM 2W .02% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3114 pcs Φύλλο δεδομένων Y160876R9231Q0L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Σειρά VCS232Z Λειτουργία του πίνακα 76.9231 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 76.9231 Ohms ±0.02% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil