Y16072R00100D1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος V/N 303119Z 2R0010 0.5% B T 1555
Φύλλα δεδομένων: Y16072R00100D1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y16072R00100D1R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή V/N 303119Z 2R0010 0.5% B T 1555 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1783 pcs Φύλλο δεδομένων Y16072R00100D1R.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Σειρά VCS1625Z Λειτουργία του πίνακα 2.001 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.001 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil