Y14964K87000T0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.87K OHM 0.15W 1206
Φύλλα δεδομένων: Y14964K87000T0R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14964K87000T0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 4.87K OHM 0.15W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16387 pcs Φύλλο δεδομένων Y14964K87000T0R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 4.87 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.87 kOhms ±0.01% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil