Y14880R10000D9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CSM3637 0R1000 0.5% S W
Φύλλα δεδομένων: Y14880R10000D9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14880R10000D9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή CSM3637 0R1000 0.5% S W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4527 pcs Φύλλο δεδομένων Y14880R10000D9W.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil