Y14880R01100D5W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R01100D5W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.011 OHM 0.5% 2W 3637
Φύλλα δεδομένων: Y14880R01100D5W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14880R01100D5W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.011 OHM 0.5% 2W 3637 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4667 pcs Φύλλο δεδομένων Y14880R01100D5W.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3637 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 11 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 11 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Σύνθεση Metal Foil