Y14870R15000F6R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος V/N 303144 0R1500 1.0% B T 15559
Φύλλα δεδομένων: Y14870R15000F6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R15000F6R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή V/N 303144 0R1500 1.0% B T 15559 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2290 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R15000F6R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil