Y14870R10000C9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CSM2512 0R1000 0.25% S T
Φύλλα δεδομένων: Y14870R10000C9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R10000C9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή CSM2512 0R1000 0.25% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2531 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R10000C9R.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±0.25% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil