Y14870R01670D0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CSM2512 0R0167 0.5% B W
Φύλλα δεδομένων: Y14870R01670D0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R01670D0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή CSM2512 0R0167 0.5% B W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5390 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R01670D0W.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 16.7 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 16.7 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil