Y14870R01200B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R01200B9W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.012 OHM 0.1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y14870R01200B9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R01200B9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.012 OHM 0.1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26278 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R01200B9W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 12 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12 mOhms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil