Y14870R00500F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R00500F0R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y14870R00500F0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14870R00500F0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.005 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27375 pcs Φύλλο δεδομένων Y14870R00500F0R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Σειρά CSM Λειτουργία του πίνακα 5 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.89mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil