Y14740R05000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R05000F9W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.05 OHM 1% 4W 3637
Φύλλα δεδομένων: Y14740R05000F9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14740R05000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1% 4W 3637 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9809 pcs Φύλλο δεδομένων Y14740R05000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3637 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Σειρά CSM3637P Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 804-1174
Y14740R05000F9W-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 170°C Αριθμός Απολύσεις 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.060" (1.52mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Σύνθεση Metal Foil