Y145572R3000A9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSM1506 72R300 TCR2 0.05% S T
Φύλλα δεδομένων: Y145572R3000A9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y145572R3000A9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSM1506 72R300 TCR2 0.05% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2754 pcs Φύλλο δεδομένων Y145572R3000A9R.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 72.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 72.3 Ohms ±0.05% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil