Y14555K9700B0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSM1506 5K9700 TCR2 0.1% B W
Φύλλα δεδομένων: Y14555K9700B0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14555K9700B0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSM1506 5K9700 TCR2 0.1% B W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4910 pcs Φύλλο δεδομένων Y14555K9700B0W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 5.97 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.97 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil