Y145496R0860V9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 96.086 OHM 0.6W 0.005% RAD
Φύλλα δεδομένων: Y145496R0860V9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y145496R0860V9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 96.086 OHM 0.6W 0.005% RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4023 pcs Φύλλο δεδομένων Y145496R0860V9L.pdf
Ανοχή ±0.005% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά Z Λειτουργία του πίνακα 96.086 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 96.086 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil