Y1454842R800T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 842.8 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y1454842R800T0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1454842R800T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 842.8 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10744 pcs Φύλλο δεδομένων Y1454842R800T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά Z Λειτουργία του πίνακα 842.8 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 842.8 Ohms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil