Y144237K9440T0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 37.944KOHM 1/2W 0.01% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y144237K9440T0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y144237K9440T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 6911 pcs Φύλλο δεδομένων Y144237K9440T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Σειρά RS92N Λειτουργία του πίνακα 37.944 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 37.944 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil