Y1183191K000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 191K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y1183191K000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1183191K000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 191K OHM 0.6W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4600 pcs Φύλλο δεδομένων Y1183191K000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.365" L x 0.235" W (9.27mm x 5.97mm)
Σειρά E102Z Λειτουργία του πίνακα 191 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.90mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 191 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil