Y117251R1000B0R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/10W 0805
Φύλλα δεδομένων: Y117251R1000B0R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y117251R1000B0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/10W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16559 pcs Φύλλο δεδομένων Y117251R1000B0R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 51.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 51.1 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil