Y11723K16000B9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/10W 0805
Φύλλα δεδομένων: Y11723K16000B9W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y11723K16000B9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Διαθέσιμη ποσότητα 16721 pcs Φύλλο δεδομένων Y11723K16000B9W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 3.16 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.16 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil