Y116939K2000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMR3D 39K200 TCR2 0.1% B B
Φύλλα δεδομένων: Y116939K2000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y116939K2000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SMR3D 39K200 TCR2 0.1% B B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3355 pcs Φύλλο δεδομένων Y116939K2000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR1D Λειτουργία του πίνακα 39.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39.2 kOhms ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil