Y11231R00000D9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1 OHM 0.5% 8W TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y11231R00000D9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y11231R00000D9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 1 OHM 0.5% 8W TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8184 pcs Φύλλο δεδομένων Y11231R00000D9R.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Σειρά VPR221S Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4, SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.158" (4.01mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±0.5% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil