Y11230R50000D0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.5 OHM 0.5% 8W TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y11230R50000D0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y11230R50000D0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.5 OHM 0.5% 8W TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6906 pcs Φύλλο δεδομένων Y11230R50000D0L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Σειρά VPR221S Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4, SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.158" (4.01mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±0.5% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil