Y112150R0000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112150R0000B9R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 50 OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y112150R0000B9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
50 pcs
125 pcs
250 pcs
625 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y112150R0000B9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 50 OHM 0.1% 1/4W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8482 pcs Φύλλο δεδομένων Y112150R0000B9R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (5.99mm)
Σειρά SMR1D Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 J-Lead Αλλα ονόματα 804-1121-2
Y112150R0000B9R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Σύνθεση Metal Foil