Y112115K0000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112115K0000T0R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 15K OHM 0.16W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y112115K0000T0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y112115K0000T0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 15K OHM 0.16W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 12936 pcs Φύλλο δεδομένων Y112115K0000T0R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD, Stand Off Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Σειρά SMR1D Λειτουργία του πίνακα 15 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15 kOhms ±0.01% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil