Y112113R0000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMR1D 13R000 TCR2 0.1% B B
Φύλλα δεδομένων: Y112113R0000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y112113R0000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SMR1D 13R000 TCR2 0.1% B B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4924 pcs Φύλλο δεδομένων Y112113R0000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD, Stand Off Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Σειρά SMR1D Λειτουργία του πίνακα 13 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2512 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 13 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil