Y112110R0000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112110R0000B9L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 10 OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y112110R0000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y112110R0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 10 OHM 0.1% 1/4W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17994 pcs Φύλλο δεδομένων Y112110R0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD, Stand Off Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Σειρά SMR1D Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2512 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil