Y11200R75000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y11200R75000F9W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 0.75 OHM 1% 1/4W 1610
Φύλλα δεδομένων: Y11200R75000F9W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y11200R75000F9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.75 OHM 1% 1/4W 1610 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16354 pcs Φύλλο δεδομένων Y11200R75000F9W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm)
Σειρά VCS1610 Λειτουργία του πίνακα 750 mOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.040" (1.02mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 750 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil