Y094450R0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50 OHM 10W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y094450R0000B9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y094450R0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50 OHM 10W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5770 pcs Φύλλο δεδομένων Y094450R0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Σειρά VCS332 Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.01mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil