Y09421R00000A9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1 OHM 2W .05% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y09421R00000A9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y09421R00000A9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1 OHM 2W .05% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5020 pcs Φύλλο δεδομένων Y09421R00000A9L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Σειρά VCS232 Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil