Y09300R00800F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.008 OHM 1% 1W
Φύλλα δεδομένων: Y09300R00800F0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y09300R00800F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 0.008 OHM 1% 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22471 pcs Φύλλο δεδομένων Y09300R00800F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±90ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.080" W (13.21mm x 2.03mm)
Σειρά VCS101 Λειτουργία του πίνακα 8 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Flat Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.130" (3.30mm) Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil