Y09267R00000Q0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 7 OHM 0.02% 8W TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y09267R00000Q0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y09267R00000Q0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 7 OHM 0.02% 8W TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2254 pcs Φύλλο δεδομένων Y09267R00000Q0L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Σειρά VPR221 Λειτουργία του πίνακα 7 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.815" (20.70mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7 Ohms ±0.02% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil