Y092525R0000Q0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 25 OHM 8W 0.02% TO220-2
Φύλλα δεδομένων: Y092525R0000Q0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y092525R0000Q0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 25 OHM 8W 0.02% TO220-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7749 pcs Φύλλο δεδομένων Y092525R0000Q0L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Σειρά VPR220 Λειτουργία του πίνακα 25 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.845" (21.46mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 25 Ohms ±0.02% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil