Y07938K90500A9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 8.905K OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y07938K90500A9L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y07938K90500A9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 8.905K OHM 0.6W 0.05% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13001 pcs Φύλλο δεδομένων Y07938K90500A9L.pdf
Ανοχή ±0.05% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Σειρά RCK Λειτουργία του πίνακα 8.905 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.905 kOhms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil