Y07933K74000D0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.74K OHM 0.6W 0.5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y07933K74000D0L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y07933K74000D0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 3.74K OHM 0.6W 0.5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14526 pcs Φύλλο δεδομένων Y07933K74000D0L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Σειρά RCK Λειτουργία του πίνακα 3.74 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.74 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil