Y078941R0000Q9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 41 OHM 0.02% 0.3W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y078941R0000Q9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y078941R0000Q9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 41 OHM 0.02% 0.3W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6304 pcs Φύλλο δεδομένων Y078941R0000Q9L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά VSR Λειτουργία του πίνακα 41 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 41 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil