Y0789350R000Q0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 350 OHM 0.3W 0.02% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0789350R000Q0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0789350R000Q0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 350 OHM 0.3W 0.02% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17259 pcs Φύλλο δεδομένων Y0789350R000Q0L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±8ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά VSR Λειτουργία του πίνακα 350 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 350 Ohms ±0.02% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil