Y0785702R500B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0785702R500B0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 702.5 OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0785702R500B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0785702R500B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 702.5 OHM 0.6W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16094 pcs Φύλλο δεδομένων Y0785702R500B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Σειρά S Λειτουργία του πίνακα 702.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.336" (8.53mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 702.5 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil