Y0706750R000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0706750R000F9L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 750 OHM .4W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y0706750R000F9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y0706750R000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 750 OHM .4W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15563 pcs Φύλλο δεδομένων Y0706750R000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Σειρά VAR Λειτουργία του πίνακα 750 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 750 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil