Y070656K0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 56K OHM 0.1% 0.4W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y070656K0000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y070656K0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 56K OHM 0.1% 0.4W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4707 pcs Φύλλο δεδομένων Y070656K0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Σειρά VAR Λειτουργία του πίνακα 56 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 56 kOhms ±0.1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil