Y070640R0000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y070640R0000F0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES 40 OHM .4W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y070640R0000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 40 OHM .4W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14795 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Σειρά VAR Λειτουργία του πίνακα 40 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 40 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil