Y011910R0000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VPR7ZT 10R000 0.1%
Φύλλα δεδομένων: Y011910R0000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y011910R0000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VPR7ZT 10R000 0.1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2107 pcs Φύλλο δεδομένων Y011910R0000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm) Σειρά VPR7Z
Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Screw Holes
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
μόλυβδος Style Wire Leads Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±0.1% 7W Metal Foil Chassis Mount Resistor Σύνθεση Metal Foil