Y01111M29064S9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.29064M OHM 1.2W 0.001% AXL
Φύλλα δεδομένων: Y01111M29064S9L.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 362 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y01111M29064S9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1.29064M OHM 1.2W 0.001% AXL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 362 pcs Φύλλο δεδομένων Y01111M29064S9L.pdf
Ανοχή ±0.001% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 1.29064 MOhms
Ισχύς (Watts) 1.2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.29064 MOhms ±0.001% 1.2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil