Y01101M67000B0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.67M OHM 1.1W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y01101M67000B0L.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 465 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y01101M67000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1.67M OHM 1.1W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 465 pcs Φύλλο δεδομένων Y01101M67000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 1.67 MOhms
Ισχύς (Watts) 1.1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.67 MOhms ±0.1% 1.1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil