Y011012K0000S9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 12K OHM 2.5W 0.001% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y011012K0000S9L.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 516 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y011012K0000S9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 12K OHM 2.5W 0.001% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 516 pcs Φύλλο δεδομένων Y011012K0000S9L.pdf
Ανοχή ±0.001% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 12 kOhms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 12 kOhms ±0.001% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil